آیا امکان تعویض سایز وجود دارد؟

بله امکان تعویض سایز برای همه محصولات موتورت وجود دارد،هدف فروشگاه آنلاین موتورت ارائه خدمات حرفه ای و با کیفیت بالا در جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز است.

توصیه میکنیم برای جلوگیری از اتلاف وقتتان هنگام خرید راهنمای انتخاب سایز مخصوص هر محصول را بخوانید.در صفحه هر محصول با کلیک روی راهنمای انتخاب سایز میتوانید به راحتی سایز مناسب خودتان را انتخاب کنید.

شرایط تعویض سایز

طبق قوانین تعویض کالا استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که حداکثر طی 24 ساعت بعد از تحویل محصول،درخواست خود را به پشتیبانی موتورت همراه با شماره پیگیری سفارش اطلاع دهید.تنها یکبار امکان تعویض سایز برای هر محصول وجود دارد.هزینه ارسال محصول به عهده مشتری خواهد بود.اگر سایز درخواستی شما به اتمام رسیده باشد میتوانید به اندازه قیمت محصول از فروشگاه آنلاین موتورت محصولات دیگر را خریداری کنید و امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

به دلیل نکات بهداشتی و شخصی،درخواست تعویض سایز تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول تنها تست شده باشد و در وضعیت اولیه باشد و روی محصول هیچگونه آثاری از جمله هرگونه آسیب فیزیکی،رنگ پریدگی،لکه،بوی بدن یا عطر و… وجود نداشته باشد.مارک و برچسب محصول به هیچ وجه نباید کنده شده باشد.

استفاده از سرویس تعویض سایز تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در جعبه یا کارتن اصلی خود به موتورت بازگردانده شود،در صورت برچسب زدن،نوشتن توضیحات یا شماره یا هر نوشته ای رو جعبه اصلی و یا پاره یا مخدوش کردن جعبه و کارتن اصلی محصول،استفاده از سرویس تعویض سایز را از بین خواهد برد.