آیا امکان بازگشت کالا وجود دارد؟شرایط بازگشت کالا چیست؟

تمامی محصولات فروشگاه آنلاین موتورت در جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز،با ضمانت بازگشت کالا عرضه میشوند.اگر محصول دریافتی شامل یکی از شرایط بازگشت کالا باشد باید در خواست خود را حداکثر طی 24 ساعت بعد از تحویل بسته به پشتیبانی موتورت همراه با شماره پیگیری سفارش اطلاع دهید.

شرایط بازگشت کالا

اگر محصول خریداری شده طی حمل و نقل آسیب دیده باشد:

با توجه به اینکه تمامی محصولات موتورت قبل از ارسال توسط کارشناسان فروش موتورت به صورت کامل بررسی شده و با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا عرضه میشوند.همچنین با توجه به اینکه تمامی محصولات موتورت در بسته بندی های ایمن و با استاندارد بالا از طریق شرکت حمل و نقل انتخابی مشتریان عزیز ارسال میشوند بروز هرگونه آسیب فیزیکی حین حمل و تحویل بسته بر عهده شرکت حمل و نقل است و موتورت تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل اقدام به پرداخت خسارت خواهد کرد.

اگر محصول خریداری شده با اطلاعات سایت(مشخصات ظاهری و فنی)مغایرت داشته باشد:

وجود تفاوت های جزیی در رنگ یا ظاهر که ممکن از ناشی از تفاوت نمایشگرها باشد شامل ضمانت بازگشت کالا نمیشود.ملاک وجود مغایرت مشخصات فنی و ظاهری ذکر شده در سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن جعبه یا کارتن اصلی محصول وجود دارد،ضمانت بازگشت کالا تنها در صورتی شامل محصول خواهد شد که کالا از حالت بسته بندی اصلی خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی امکان پذیر است باید محصول در جعبه و کارتن اصلی و همراه با تمامی متعلقات بازگرداننده شود و به هیچ وجه استفاده نشده باشد.در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. هرگونه آسیب فیزیکی،لکه،رنگ پریدگی و یا هر تغییر و آسیب دیگر استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.

استفاده از ضمانت بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در جعبه یا کارتن اصلی خود و به همراه تمام متعلقات به موتورت بازگردانده شود،در صورت برچسب زدن،نوشتن توضیحات یا شماره یا هر نوشته ای رو جعبه اصلی و یا پاره یا مخدوش کردن جعبه و کارتن اصلی محصول،استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.